Magiczny świąteczny czas już tradycyjnie jest dla naszej firmy okazją do podzielania się z naszymi przyjaciółmi i kontrahentami z całej Polski nie tylko ciepłem – ale również przepiękną historią Lublina. Po raz kolejny w eleganckiej i bardzo przystępnej formie firmowych kart świątecznych.

Ta firmowa tradycja trwa nieprzerwanie już od 2009 roku. Co roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej wydaje unikatowe firmowe karty z życzeniami, propagujące perły siedmiowiekowego dziedzictwa kulturowego Lublina.☝️Znajdziemy na nich mało znane szerszej publiczności lub nawet zapomniane dzieła sztuki związane z naszym miastem. Tematycznie karty nawiązują do przeżywanego okresu liturgicznego, zaś towarzyszące im reprodukcje posiadają obszerne noty historyczne, opisujące przedstawiany obiekt, okoliczności jego powstania, artystę go tworzącego, jak również jego otoczenie. Zawarte na kartach życzenia inspirowane są wypowiedziami m.in. Świętego Jana Pawła II oraz kardynała Stefana Wyszyńskiego – postaciami nie tylko duchownymi, ale przede wszystkim bardzo blisko związanymi z naszym pięknym miastem.

Wszystkich zainteresowanych historią Lublina opisaną w niecodzienny sposób – zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi projektami kart w formie elektronicznej w zakładce https://lpec.pl/karty-swiateczne/