Kontrast
Czcionka

Pogotowie cieplne: 993

Centrum zgłoszeń: 327 788 988

Płatności

Dodatkowe menu rozwiń

Przejdź

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na potrzeby i preferencje naszych Klientów, przygotowaliśmy szereg dogodnych form płatności za nasze usługi.

Faktura elektroniczna

Korzyści:

  • Terminowość – faktura elektroniczna jest dostarczana drogą mailową w dniu wysyłki
  • Ochrona środowiska – dzięki przejściu na fakturę elektroniczną, oszczędzamy papier a tym samy dbamy o środowisko
  • Wygodne przechowywanie – faktury elektroniczne można przechowywać na komputerze lub nośniku danych, zajmują znacznie mniej miejsca niż faktury papierowe

Aby otrzymywać fakturę elektroniczną, należy wypełnić oświadczenie o wyrażeniu zgody na przesyłanie faktur w formie elektronicznej oraz zapoznać się z zasadami przesyłania faktur drogą elektroniczną przez LPEC S.A.

Polecenie zapłaty

Główną zaletą polecenia zapłaty jest wygoda – gwarantuje ono Klientowi terminowe regulowanie opłat bez konieczności ciągłego monitorowania terminów płatności. Ponadto wszystkie zobowiązania będą realizowane w terminie, co pozwala uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji w przypadku pominięcia jednej z faktur.

W celu uruchomienia usługi polecenia zapłaty należy wypełnić druk zgody na obciążanie rachunku i złożyć podpisany oryginał w siedzibie LPEC S.A. Spółka zastrzega możliwość weryfikacji złożonej zgody w ciągu 12 dni roboczych od daty złożenia druku.

Lista banków realizujących usługę polecenia zapłaty.

Opłaty za ciepło bez prowizji w Poczcie Polskiej

Od 01.01.2020r. istnieje możliwość dokonywania opłat za ciepło oraz wszelkie usługi świadczone przez LPEC S.A. bezprowizyjnie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Szczegółowe zasady usługi oraz druk przelewu do dokonywania wpłat.